BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Europos Sąjungos anonimika

Europos Sąjungos valdymą šiandien galima būtų apibūdinti taip: institucionalizuota anonimika.
Europos Komisija, pradedant komisarais, baigiant tūkstančiais jiems tarnaujančių biurokratų,– iš pačių giliausių Europos bevardžių interesų iškylančių nežinia kieno skirtų ir kam atstovaujančių asmenų kohorta, kurios galėtų pavydėti bet kuri totalitarinė organizacija, nes visi čia priklauso vienas nuo kito ir yra taip gerai apmokami, kad nei gali, nei nori kryptelt į kurią nors pusę.
Europos Parlamentas – tarsi ir rinkta masė, kuri būtent savo mase naikina savo narių personalumą, o ir pati rinkimų sistema bei juos delegavusių valstybių galimybės kontroliuoti jų veiklą europarlamentarus verčia anonimais iki tol, kol kuris nors sukelia kokį nors skandalą, atliepiantį eurointegraciniams interesams, kurie jį patį savo ruožtu anonimizuoja kaip veikiantįjį.
Pagaliau kas yra Europos Sąjungos Prezidentas, nors ir žinom jo pavardę? Kas jį parinko ir „išrinko“, žinojo, ką daro – parinko kaip žmogų be savybių, kurios galėtų jį kaip nors individualizuoti arba personalizuoti. Kad neatrodytų visiškas kvėša, jam suteikta savybė sugebėti rašyti japonų stiliaus eiles bei retkarčiais ištransliuoti kokį posakį apie nacionalinių interesų nepriimtinumą bei nacionalinių valstybių kenksmingumą. Užsienio reikalų ministrė tobulai įkūnija Europos Sąjungos užsienio politikos nebuvimą.

Patiko (0)

Rodyk draugams

Rašyk komentarą